Apartmány Marie Albeř

https://mariealber.cz

 

Nadstandardně vybavené 4 apartmány v nově postaveném dvoukřídlém „statku“ v Albeři u Nové Bystřice s profesionální nabídkou moravských, rakouských a italských vín. Majitelé vám poradí s výběrem vín a na přání zajistí i řízenou degustaci.V každém apartmánu je možnost ubytování pro 2 – 4 hosty.

 

V každém apartmánu najdete prostornou koupelnu s WC, velmi pohodlné postele a pohovku s kvalitními lůžkovinami. K dispozici je samostatná ložnice s manželskou postelí a velkou skříní. V kuchyni/obývacím pokoji je rozkládací pohovka s kvalitními matracemi.

 

 

Kuchyně je nadstandardně vybavená, včetně trouby s grilem, čtyřplotýnkového vařiče, kvalitního nádobí a skla a také kávovaru (Nespresso) se šlehačem mléka.

 

 

 

Záměrně majitelé apartmány nevybavili TV přijímačem, v celém objektu (i venku) je ale k dispozici kvalitní WiFi připojení + možnost připojení přes kabel.

K dispozici je také žehlička, fén a sušák na prádlo. V letním období je pro každý apartmán připraven venkovní nábytek a slunečník, k dispozici je ohniště a gril.