Blaťácká chalupa 

nabízí ubytování v rodinném domě penzionového typu, který se nachází na samotném okraji vesnice Blato, při toku říčky Dračice. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, milovníky přírody, sportu, turistiky a zejména cykloturistiky.

 

  • www.blatackachalupa.cz
  • rezervace: +420 777 250 299                            
  • info@blatackachalupa.cz          

 

Blaťácká chalupa je místem oddechu, klidu a rekreace s romantickým ubytováním v jihočeské vesničce Blato, vzdálené 5km od zříceniny hradu Landštejn, v bezprostřední blízkosti rybníků, potůčků, lesů a luk v celkově krásné a malebné přírodě Jižních Čech v srdci přírodního parku Česká Kanada.

Celoroční ubytování v nové chalupě, v 5 apartmánech o celkové kapacitě 22 lůžek. 

Možnost odpočtu DPH.

Chalupa nabízí pět apartmánů, všechny s vlastním sociálním zařízením. Tři velké rodinné apartmány jsou vybaveny kuchyní a jídelnou. Dva menší apartmány využívají kuchyň ve společenské místnosti.

 

Ceník

Hlavní sezóna (červen – září)                                                                          

Apartmán (5 lůžek) – 17.900.- / 7 nocí                                                             Vedlejší sezóna: 460 Kč/osoba/noc

Apartmán (4 lůžka) – 14.500.- / 7 nocí                                                             Vánoční svátkySilvestr: 650 Kč / osoba / noc

Apartmán (2 lůžka + 1 přistýlka) – 9.900.- / 7 nocí                                                                                            

děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma