Koupaliště Dačice

Víceúčelová areál se skládá z 25 m čtyřdráhového bazénu a rekreačního bazénu. Součástí rekreačního bazénu je divoká řeka, masážní lavice, vodní hřib, vodní chrlič, dále do něj ústí 50 m dlouhý tobogán a 16 m dlouhá třídráhová skluzavka.

Celková vodní plocha víceúčelového bazénu je 627 m2, hloubka vody je od 0,9 m klesající na 1,8 m. Dětský bazén je tvořen třemi mimoúrovňovými bazénky spojenými skluzy. Celková vodní plocha je 46 m2, hloubka vody je 0,15 m klesající na 0,3 m. Součástí dětského bazénu je stříkající nosorožec. Pro sportovní vyžití je připraveno hřiště a výbava na petanq, stoly na stolní tenis, minigolf,  plážový volejbal, dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami.

OTEVŘENO od června do září: 10.00 – 20.00 hodin

VSTUPNÉ

děti do 5 let zdarma, areál akceptuje platby kreditní kartou.

dospělý 80 Kč/den

děti do 15 let a senioři 60 Kč/den

rodinné vstupné 230 Kč/den

KONTAKT:

telefon: 776 742 691, 777 113 125

e-mail: koupaliste@dasport.cz

www.dasport.cz

www.facebook.com/koupalistedacice

Rakousko

Relax Litschau

Plavecký bazén (fun-fitness-wellness) se sportovním bazénem, brouzdalištěm pro děti, whirlpoolem, solárii, bufetem, finskou saunou, biosaunou, infrasaunou a parní lázní

http://www.relaxlitschau.at/cms/hallenbad/index.php

 

Solné lázně Gmünd

U idylicky položeného rybníku Aßangteich se nachází tento relaxační komplex, sauna & lázně s velkou nabídkou wellness – relexační bazény, sportovní bazén, obří skluzavka a brouzdaliště pro děti. Zábava a dobrodružství pro celou rodinu. Voda má koncentraci soli od 1,5 % do 3 % . Udržované louky zvou k venkovnímu odpočinku. Bezplatná vodní gymnastika, kurzy plavání pro děti a miminka, jakož i narozeninové oslavy. Relaxujte v achátové, borovicové a křišťálové sauně, vychutnejte si parní lázeň a turecký hamam nebo navštivte kuriózní lesní saunu. Návštěvníkům je k dispozici široká nabídka masáží a kosmetických aplikací.

http://www.sole-felsen-bad.at/cz/