Jindřichohradecké místní dráhy

http://jhmd.cz

 

V hlavní letní sezóně se denně vypravují vlaky v čele s jednou z parních lokomotiv, pocházejících z let 1898 – 1958, z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice a zpět v pondělí, středu, pátek, sobotu a neděli. V úterý a ve čtvrtek jezdí parní vlak směr Kamenice nad Lipou.

 

Do každé vlakové soupravy je zařazen bufetový vůz a nejméně jeden krytý nákladní vůz pro přepravu kol. V měsíci květnu, červnu a září jezdí parní vlak každou sobotu. 

Jízdenky zakoupíte na www.jizdenky.jhmd.cz. Podrobné informace k parní sezóně na office@uzkokolejky.cz. Pravidelné parní jízdy se konají do konce září, v ostatních měsících je program úzkokolejky doplněn o tematické jízdy parního vlaku.

Ceny jízdenek pravidelných parník vlaků

 

 

Jízdní řád pravidelných parní jízd

Jindřichův Hradec – Nová Bystřice 

10:39 Jindřichův Hradec
10:53 Jindřiš
11:10 Blažejov
11:16 Malý Ratmírov
11:23 Střížovice
12:21 Kunžak – Lomy
12:34 Kaproun
12:42 Senotín
12:50 Hůrky
12:58 Albeř
13:05 Nová Bystřice
 

Nová Bystřice – Jindřichův Hradec

15:18 Nová Bystřice
15:28 Albeř
15:37 Hůrky
15:46 Senotín
15:56 Kaproun
16:21 Kunžak – Lomy
16:34 Střížovice 
16:42 Malý Ratmírov
16:50 Blažejov
17:01 Jindřiš
17:12 Jindřichův Hradec

 

 

foto | JHMD