Penzion na slavonickém potoku

www.bejckuvmlyn.cz

 

Penzion je situován v chráněné krajinné oblasti Česká Kanada, bezprostředně za hranicemi renesančního městečka Slavonice.

 

Penzion Bejčkův mlýn disponuje 15 pokoji a 2 apartmá s kapacitou 39 lůžek s možností dalších osmi přistýlek a vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají bezbariérový přístup. Ke standardní výbavě pokojů patří vlastní koupelna a WC, trezor, vysoušeč vlasů, telefon s přímým telefonním číslem, rádiový přijímač, barevný televizní přijímač LCD a vysokorychlostní internet. Pokoje jsou certifikovány na kategorii *** superior. Většina pokojů má minibar a kávový a čajový set zdarma. V areálu penzionu je ubytování možné také v chatkách pro 18 osob, které mají společné sociální zařízení v budově.

 

V letní sezóně ochutnejte na Bejčkově mlýně legendární borůvkové knedlíky.

 

Pravidelné akce na Bejčkově mlýně

červenec, srpen

grilování | od 19:00 hodin | čtvrtek a sobota

květen – srpen

komentované krmení zvířátek | 10:00 – 11:00 hodin | úterý a čtvrtek

říjen – duben

udírna  | každý týden | objednávky na tel.: +420 605 572 916 | +420 602 501 321

legendární čerstvé pravé voňavé domácí sádlo, škvarky, jitrničky, jelítka, tlačenku nebo uzené

 

 

Sportovní zázemí penzionu

V areálu penzionu je k dispozici tenisový kurt s antukou, volejbalové hřiště, půjčovna lodiček, pro cyklisty i půjčovna kol. Pro děti jsou připravené prolézačky, lezecká síť a lano, houpačky, trampolína a další atrakce. Veškerá sportovní zařízení jsou ve volné přírodě a mohou je hosté penzionu využít zdarma. Můžete si také zahrát obří šachy, penatgue, stolní tenis a řadu dalších atraktivních her.

Rybaření mohou ubytovaní hosté provozovat na rybníku přímo u penzionu (vzdálenost 40 m) za poplatek ve výši 150 Kč/den nebo 500 Kč/týden.

 

 

Na milovníky zvířat čekají naši miláčci v domácí ZOO, která je situována v areálu penzionu. Příroda a pobyt mezi zvířátky Vám znovu připomenou dávno zapomenuté zvuky a vůně venkova, otevřou návrat ke kořenům. Mladým lidem pak možná poprvé ukážeme to, čím dříve žily celé generace: les, louku, potok, brouky, motýly, živou kozu s neposednými kůzlaty a další krásy života na venkově. Můžete se potěšit s našimi ovečkami, kozami, housaty, kachňaty, slepičkami, králíky a dalšími zvířátky. Na zvířátka se nemusíte jenom koukat, můžete je i krmit, adoptovat, odvést na pastvu a budete-li mít štěstí odvézt si i nějakého chlupatého miláčka domů.

Hosté penzionu mohou využívat wellness v Hotelu U Růže, v historickém centru městečka Slavonice. Hotel je od penzionu vzdálen necelé 2 km. Wellness je vybavené vnitřním vyhřívaným bazénem s protiproudem a finskou saunou se samostatným ochlazovacím bazénkem. Hosté mají k dispozici oddělené převlékárny, toalety a sprchu, ke standardní výbavě pro každého patří župan, osuška a pantofle. Služby wellness si lze objednat na recepci penzionu.

 

Vinný sklep Penzionu Bejčkův mlýn je umístěn ve sklepení, nejstarší části budovy penzionu. V nabídce vín jsou zařazena pouze přírodní moravská vína, vypěstovaná a vyrobená podle přísných pravidel ekologického zemědělství. Při výrobě vín bylo použito pouze přírodních kvasinek, které si hrozny přivezly z vinohradu. Původ vín: vinařská oblast Slovácko, vinařská obec Bzenec. Kompletní nabídka vín uložených v hotelovém sklepě, ze kterých si můžete sestavit degustační menu.

 

Kontakt:

Slavonice, Stálkovská 25

telefon | 384 493 181 | 605 572 916

e-mail | rezervace@bejckuvmlyn.cz

facebook.com/PenzionBejckuvMlyn