Hotel s přívlastkem vína ****

www.hoteluruze.cz

 

Každý pokoj má trošku jinou atmosféru, styl a výbavu, ovšem všechny jsou útulné a komfortní. Dýchne na vás moderní současnost, hřejivé přírodní dřevo, ale i dávná historie, to vše lze najít v hotelových pokojích. Jste-li milovníky vína, můžete si svůj pokoj vybrat i podle oblíbené odrůdy.

 

Hotel U Růže disponuje 16 pokoji s celkovou kapacitou 34 standardních lůžek a možností dalších sedmi přistýlek. Všechny pokoje jsou nekuřácké, certifikované v kategorii hotel****, mají kvalitní WiFi připojení, minibar, kávový a čajový set zdarma, kuchyňku se základní sadou nádobí a skleniček, trezor, velkou LED TV a další nadstandardní výbavu. Pokoje mají koupelnu a samostatnou toaletu.

 

VINNÝ SKLÍPEK

Rezervace: degustace@hoteluruze.cz nebo na telefonním čísle +420 602 501 321

Vinný sklípek je situován přímo pod hotelem a je nejstarší částí budovy, pochází ze 13. století. Sklep je napojen na slavonické podzemí a je v něm uloženo přes 3 000 lahví moravských přívlastkových vín. Ve sklípku provádíme ochutnávky, které moderuje zkušený someliér. chutnat můžete mladá, ale i archivní vína, nejstarší z roku 1957. Termín ochutnávky je nutné rezervovat předem.

Pravidelné akce

červen – srpen

ochutnávka vín | pátek | 19:00 hodin

WELLNESS 

Rezervace: wellness@hoteluruze.cz nebo na telefonním čísle 384 493 004

V hotelovém wellness máte zajištěno soukromí, vždy je budete mít jen pro sebe a můžete si dopřát opravdový odpočinek. Příjemnou atmosféru navozuje již architektonické řešení interiéru, kombinace dřeva, kamene a umělecky zpracovaného železa. Wellness je vybavené vnitřním bazénem s protiproudem, finskou saunou, ochlazovacím bazénkem, sprchou, zázemím pro odpočinek, převlékárnami pro muže a ženy, prostorem pro relaxaci a masáže.

  • vnitřní bazén (pro hotelové hosty a veřejnost)
  • finská sauna (pro hotelové hosty a veřejnost)
  • wellness pro uzavřenou společnost (max. 10 osob, skupina)

 

Ceny pobytu ve wellness jsou s DPH a zahrnují osušku, župan, přezůvky, sprchový gel a nealkoholický nápoj. Děti do 3 let mají vstup do wellness zdarma, děti do 12 let mají slevu ve výši 50 %.

 

REZERVACE |telefon: +420 384 493 004 | e-mail: wellness@hoteluruze.cz