Česká Kanada vypravuje

https://ceskakanadavypravuje.cz/

 

Projekce filmu JEDNA ZEMĚ, JEDEN DOMOV v Baru 69
 
Film JEDNA ZEMĚ, JEDEN DOMOV o krajině českorakouského pohraničí s Veronikou Khek Kubařovou v hlavní roli vypravěčky bude možné zhlédnout ve středu 15. února 2023 od 19 hodin v Baru 69 na Masarykově náměstí v Jindřichově Hradci. Součástí večera bude též beseda s tvůrci filmu. Lístky jsou k dispozici na info@ceskakanadavypravuje.cz – kapacita hlediště cca 50 míst.
 
 
Premiéra rakouské audioverze filmu JEDNA ZEMĚ, JEDEN DOMOV se uskuteční 4. 3. 2023 od 19 hodin v Eisgarnu, komentář namluvil herec a dabér Gregor Schweitzer.
 
 
 
 
Film je možné shlédnout také online přes službu ‚Cinema Anywhere‘ společnosti Artinii na:
 
 
 
Více o filmu
Jedna země, jeden domov je film o krajině česko-rakouského pohraničí a její výjimečné atmosféře. Divák se v něm seznámí s územím nacházejícím se po obou stranách státní hranice – od Dešné ležící v jihovýchodní části okresu Jindřichův Hradec, přes Českou Kanadu, oblast severního Waldviertelu a Vitorazsko až po Novohradské hory. Film vznikl ve spolupráci s obcemi celého regionu na české i rakouské straně a svým laskavým hlasem jej doprovodila herečka Veronika Khek Kubařová. Je volným pokračování filmu Česká Kanada vypravuje z roku 2020 s Ondřejem Vetchým v hlavní roli vypravěče.