Lesní chalupa Filipov

  • rezervace: +420 607 116 578                             
  • HruskovaMilada@seznam.cz
  • www.lesnichalupa.cz     

Ubytování na cyklostezce č. 1006, téměř na samotě v „osadě Filipov“ nedaleko Starého Města pod Landštejnem, na dosah hradu Landštejn. Chalupa nabízí celoroční ubytování v 7 ložnicích.

Ubytování je možné ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích a samostatném osmilůžkovém apartmánu. Zázemí chalupy je vhodné pro větší skupiny, rodiny s dětmi i seniory. K dispozici je dětské hřiště, trampolína, hřiště na plážový volejbal, badminton, stůl na ping pong a domeček pro děti. V celém objektu je dostupné bezplatné internetové připojení. V objektu jsou připraveny společenské hry a karty včetně knihovny. Pro cyklisty je k dispozici úschovna kol.

Koupat se můžete v nedalekém Gebhareckém rybníku, procházkou k němu dojdete po deseti minutách, voda je zde tmavší z důvodu rašelinového podloží.

Ceník

hlavní sezóna (červenec, srpen)                                                         vedlejší sezóna: 420 Kč / osoba / noc

450 Kč / osoba / noc                                                                                 zimní období: 450 Kč / osoba /noc

děti do 3 let zdarma