Chata Landštejn se nachází v Pomezí pod Landštejnem a nabízí příjemné ubytování pro 5 osob ve dvou ložnicích. Chata je dvoupatrová a ranní kávu si můžete vychutnat na jižní terase.

Veškeré zázemí se nachází v přízemí chaty, v patře jsou pro vás připraveny dvě ložnice. Společenská místnost s jídelním koutem je vybavena krbovými kamny, příjemnou sedací soupravou, televizí se satelitem a rádiem a je odtud přímý vstup na terasu. Na společenskou místnost volně navazuje kuchyně, která je zařízena standardně.

Pro cyklisty je připravená uzamykatelná místnost pro kola a sklepní prostory. V koupelně oceníte vyhřívanou podlahu se sprchovým koutem. V sychravém počasí chatu vytopíte krbovými kamny. Součástí objektu je i menší neoplocená zahrada s krbem, dětským pískovištěm a houpačkami. Parkování je zajištěno u chaty v mírném svahu.

V blízkosti „podhradí“ jsou v provozu 3 restaurace, na nákup potravin dojedete autem do Starého Města pod Landštejnem, které je vzdáleno pár kilometrů. Tenisový kurt se nachází přímo pod chatou.

Na hrad Landštejn se dostanete pohodlně po zdolání kopce asi za 5 minut, pro běžce za 2 minuty.

Cena ubytování

Za víkend v letní sezóně zaplatíte 4.000 Kč, za týdenní pobyt 10.500 Kč.

Mimo sezónu je cena za víkend 3.000 Kč a týdenní pobyt za 8.500 Kč.

Velikonoce jsou pronajímány za 8.000 Kč.

 

Fotogalerie

 

 

Telefon: +420 722 182 979