Velikonoční vlak

Velikonoce jsou za dveřmi a ani v letošním roce nesmí chybět již tradiční a velmi oblíbená Velikonoční jízda. Tentokrát vás historická souprava, tažena lokomotivou řady TU 47, vyveze krajinou České Kanady v sobotu 20.4.2019.

Z Jindřichova Hradce se za velikonočním dobrodružstvím vydáte v 10:55 hodin. Cestu vlakem si můžete zkrátit vyplněním velikonočních kvízů nebo si třeba zajít na něco dobrého do bufetového vozu. Po příjezdu do stanice Hůrky bude na místě pro děti připravena tvořivá velikonoční dílna s pletením tradičních pomlázek, které se koledníkům na Velikonoční pondělí budou určitě hodit. Dále sbírání čokoládových vajíček na louce, či ohrádka s živými kůzlátky. Za vyplněné velikonoční kvízy pak děti budou při zpáteční cestě našimi zajíčky odměněni balíčkem plným dobrot.
Nejen v bufetovém voze historické soupravy, ale také v Hůrkách bude pro velké i malé zajištěno občerstvení.

 

Rezervace

Vzhledem k pravidelně vysoké návštěvnosti této zvláštní tématické jízdy doporučujeme zájemcům rezervovat místa předem. Jízdenky i s místenkou je možné zakoupit na: http://jizdenky.jhmd.cz/. Pro získání dalších informací pište na office@jhmd.cz nebo volejte na telefon +420 386 361 165.

zdroj / www.jhmd.cz